Kaip fotografas bando patapti filmuotoju – Enduro Lithuania

Koronavirusas (COVID-19) siautėja, ta proga prisėdau atnaujint savo tinklaraštį ir papasakot kaip man sekėsi būt filmuotoju Enduro Lithuania renginyje. Jau kurį laiką vis dažniau save pagaunu bežiūrint video montažo pamokas (tutorial’us) youtube.com platformoje. O taip atsitiko todėl, kad prieš gerą pusmetį, norėdamas pats išbandyti taip visų giriamą Sony sistemą, nusipirkau Sony A6300 sisteminį fotoaparatą.

Nesiplėsiu, bet po kelių savaičių naudojimo, nusprendžiau išparduoti savo Canon arsenalą ir išsikraustyti į Sony stovyklą (Čia kita skaudi tema). Bėgo dienos ir facebook’e pamačiau, kad endurolithuania.com ieško video operatoriaus “gali būti ir pradedantysis”. Nežinau, kur yra ta pradedančiojo riba, bet aš jau kelis kartus bandžiau “kažką pafilmuoti” ir “kažką palipdyti”. Nedelsiant susisiekau su endurolithuania.com komanda ir po ilgų derybų vasario pabaigoje atsidūriau Lavoriškėse (Vilniaus raj.) bekelės turų “Žiema 2020” 2-ajame etape. Be savo pamilto A6300 prigriebiau Rollei Big Wild Cat stabilizatorių.

Tiek filmavimo tiek stabilizatoriaus valdymo patirties neturėjimas plius minus atsispindi sumontuotame video, bet kaip vienas iš pirmųjų blynų man šis “vidosas” visai patinka.

Tags: